sozlu-tercume

Sözlü Tercüme Bürosu

Butik Sözlü Tercüme Bürosu olarak alanında uzman tercüme ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize Sözlü Tercüme hizmeti vermekteyiz.

 

Sözlü Tercüme kelime anlamı olarak kaynak dilin hedef dile sözlü olarak aktarılmasıdır.

 

Yurt dışı pazarına katılan tüm firmalar toplantılarında, organizasyonlarında, fuarlarda ve ikili görüşmelerinde Profesyonel Destek için mutlaka Sözlü Tercüme Desteği almalıdırlar.

 

Simultane Tercüme den farkı ise, herhangi bir ekipmana gerek kalmadan Sözlü Tercüman genelde konuşmacının yanında yer alır.

 

Noterde, tapu dairelerinde, şirket açılış ve şirket kapanışlarında, nikahlarda, araç alım satımlarında, mahkemelerde ve diğer resmi işlemlerinizde sözlü tercüme hizmeti vermekteyiz.

 

Sözlü Tercüme taleplerinizi 1 gün öncesinden bize bildirmeniz yeterli olacaktır, programlama için koordinasyon ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

Sözlü Tercüme Sıkça Sorulan Sorular

Arapça Sözlü Tercüme Hizmetiniz Var Mı ?


Evet, Butik Tercüme Bürosu olarak Arapça Sözlü Tercüme Hizmeti vermekteyiz. Hemen Ara ! 0850 532 65 01
Sözlü Tercüme Taleplerimizde Size Nasıl Ulaşabiliriz ?


Butik Tercüme Bürosuna bir çok kanaldan ulaşabilirsiniz.
İletişim kanallarımız 7/24 hizmetinizde.
Sözlü Tercüme Fiyatları Nedir ?


Sözlü Tercüme Fiyatları tercümesi talep edilen dile göre değişiklik göstermektedir. Tercüme Büromuz uygun fiyatlı kaliteli Sözlü Tercüme prensibi ile sizlere en uygun Fiyat teklifini sunmaktadır.
Farsça Sözlü Tercüme Hizmetiniz Var Mı ?


Evet, Farsça Sözlü Tercüme taleplerinizde Butik Tercüme Bürosu yanınızda. Haftanın 7 Günü 24 Saat butiktercume.com hizmetinizde.