top of page

Yeminli Tercüme Hizmetleri | Butik Tercüme Bürosu

Butik Tercüme Bürosu 50’yi aşkın dilde hukuki, akademik, tıbbi ve teknik projelerinizde profesyonel ve 7/24 Yeminli Tercüme bürosu hizmetleri vermektedir.

Hukuki, Akademik, Tıbbi ve Teknik projelerinizin yanı sıra, nufus kayıt örnekleri, evlilik kayıt örnekleri, bekarlık belgeleri, CV, tıbbi raporlar, askerlik durum bildirgeleri, Erasmus okul belgeleri, doğum kayıt örnekleri, tapu, ehliyet ve diğer resmi imza taşıması gereken belgelerinizi haftanın her günü ve her saati en uygun tercüme fiyatları ile aynı gün içerisinde size ulaşmasını sağlıyoruz.

Yeminli Tercüme ise Yeminli Tercüman tarafından hazırlanan ve imzalanan evraklardır. Konsolosluklar ve mahkemeler genelde yeminli tercüman kaşesini ve imzasını şart koşmaktadır. Noter Yeminli Tercümeden farkı ise yeminli tercümanın imzasını taşımasıdır.

 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre yeminli tercümanımızın imzasını taşıyan evrakları anlaşmalı olduğumu noterliklerce imzalayıp akabinde Apostil işlemi de dahil hizmet verebiliriz. Butik Tercüme Bürosu

Yeminli Tercüman
bottom of page