almanca-tercume-burosu

Almanca Tercüme Bürosu

Butik Almanca Tercüme Bürosu olarak kurumsal müştelerimizin talepleri doğrultusunda sözleşme tercümeleri, finansal tercümeleri, teknik kılavuz tercüme talepleri ve ticari yazışmalarında profesyonel desteğimiz ile yanınızdayız. Kurumsal ihtiyaçlarınızda tercüme taleplerinizin öneminin farkındayız. Profesyonel tercüme ekibimiz sizlere hizmet için haftanın 7 günü 24 saati burada.

Başlıca Almanca Tercüme Hizmetlerimiz şu şekildedir ;

 1. Almanca Tercüme Hizmetleri

 2. Almanca Tercümanlık

 3. Online Almanca Tercüman

 4. Almanca Sözlü Tercüme

 5. Almanca Web Site Tercümesi

 6. Almanca Noter Onaylı Tercüme

Almanca Tercüme Hizmetleri

Butik Almanca Tercüme Bürosu , Almanca Yeminli Tercüme Hizmetleri alanında yanınızda. Almanca eski adı ile Nemçece, Cermen dilleri koluna bağlı olan en yaygın konuşulan diller arasındadır. Son verilere göre anadili Almanca olan 130 milyona yakın insan vardır.  Almanca dili 5 ülkeden fazla resmi dil statüsündedir. Yazı sistemi Latin Alman alfabesidir. Almancanın yaygın öğretilmesi için birçok kuruluş kurulmuştur. Bu kadar yaygın olan bir dilin tercüme talepleri de en az İngilizce Tercüme kadar kapsamlı ve yoğundur.

Almanca Tercümanlık

Teknik, Hukuki, Tıbbi, Akademik ve Edebi Almanca Tercüme taleplerinizde profesyonel kadromuz ile hedef metin ve kaynak metindeki terimler araştırılarak konusuna uygun bir şekilde Almanca Tercümanlık hizmeti gerçekleştiriyoruz. Butik Tercüme bürosu uzman kadrosu ile minimum fiyatlandırma ve hızlı teslimat ile tercüme taleplerinizi hızlı ve güvenilir olarak sizlere ulaştırmaktadır.

Online Almanca Tercüman

Butik Tercüme Burosu olarak hem yazılı Almanca Tercüme taleplerinizde hem de sözlü Almanca Tercüme taleplerinizde 7 gün 24 saat yanınızdayız. Online Almanca Tercüman taleplerinize en hızlı çözümü bulmak için yapmanız gereken tek şey bize belgelerinizi online olarak ulaştırmanızdır.

Ardından proje koordinatörlerimiz sizinle iletişim geçip size uygun olacak şekilde süreç başlayacaktır.

almanca-tercumanlik

Almanca Sözlü Tercüme

Profesyonel tercüman kadromuz Almanca Yazılı Tercümenin yanı sıra Almanca Sözlü Tercüme hizmeti de vermektedir. Seminerleriniz, toplantılarınız ya da konferanslarınızda konusunda uzman tercüman kadromuz ile ekipmanlı ya da ekipmansız tercüman desteği yanınızdayız.

Almanca Web Site Tercümesi

Web siteniz kurumunuzun profesyonelliğini yansıtan bir aynadır. Tercüme büromuz Almanca Web Site Tercümesi hizmeti ile web site çalışmalarında sadece tercüme değil yerelleştirme hizmeti de vererek yurtdışı çözüm ortaklarınızla birlikte aranızdaki bağı kurmaktadır. Teklif almak için sitenizin linkini göndermeniz yeterlidir. Ardından siteniz incelenir ve arama motorlarında sizi seçkin kılacak anahtar kelimeler ile tercümeniz hazırlanır. Native tercüman kadromuz ile sizler için burdayız.

Almanca Noter Onaylı Tercüme

Almanca Noter Onaylı Tercüme hizmetine ihtiyaç duyduğunuz resmi belgelerinizin çevirisini aynı gün içinde teslim ediyoruz. Dilerseniz sadece yeminli tercüman kaşeli ya da noter onaylı bir şekilde talebinize uygun olarak tercümelerinizi size iletiyoruz.

Noter Onaylı Almanca Tercüme hizmeti verdiğimiz bazı resmi belgeler ;

 • Almanca Sürücü Belgesi Tercümesi

 • Almanca Doğum Belgesi Tercümesi

 • Almanca CE Belgesi Tercümesi

 • Almanca Gıda Belgeleri Tercümesi

 • Almanca Hastane Rapor Tercümesi

 • Almanca Evlilik Belgesi Tercümesi 

 • Almanca Bekarlık Belgesi Tercümesi

 • Almanca Pasaport Tercümesi

 • Almanca Vekalet Tercümesi

 • Almanca Araç Satış Tercümesi

 • Almanca Muvafakatname Tercümesi

 • Almanca İmza Sirküleri Tercümesi

 • Almanca Ticaret Sicil Gazetesi Tercümesi

 • Almanca Vergi Levhası Tercümesi

 • Almanca Diploma ve Okul Belgeleri Tercümesi

 • Almanca Garanti Belgesi Tercümesi

 • Almanca Gümrük Belgeleri Tercümesi

 • Almanca Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi

 • Almanca İkamet Belgesi Tercümesi

 • Almanca Sözleşme Tercümesi

 

Ve Sayısız Matbuu Belge Almanca Tercüme Tecrübesi

almanca-noter-onayli-tercume
Çeviri Hizmeti

Almanca Çeviri Sıkça Sorulan Sorular

De que é feito o blanky e como fica "pesado"?


O blanky é um "weighted blanket" ou cobertor pesado, revestido de algodão puro e com um enchimento de grãos de vidro tratado.
Qual o peso apropriado?


O cobertor pesado deve ter cerca de 10% do teu peso. No caso de casais, recomendamos que a escolha seja feita com base no elemento com menos peso - se tiver menos de 65kg, optem pelo blanky de 11kg, se tiver mais de 65kg optem pelo de 13kg.
O blanky pode ser lavado?


O blanky pode ser lavado a seco (recomendado) ou a 30 graus. Recomendamos que tenhas em atenção a capacidade da tua máquina de lavar no que ao peso diz respeito.
O blanky tem contra-indicações?


Os cobertores pesados fazem bem à saúde e a sua utilização é segura para a população em geral. Aconselhamos, no entanto, a consulta de um médico em caso de gravidez ou dúvida associada a uma condição de saúde específica.
Qual a garantia e política de retorno?


Oferecemos:
- 30 noites de teste com entrega e troca ou devolução grátis;
- 3 anos de garantia de defeitos de fabrico.

Para mais informações sobre como trocar ou devolver o teu blanky, vê aqui.
O blanky não é demasiado quente?


O blanky é feito do melhor algodão para garantir uma temperatura adequada à maior parte das estações do ano. Por não ser muito quente, recomendamos que no inverno consideres utilizá-lo com uma das nossas capas de hibernar.